ÖNEMLİ ve ACİL: SGK Pozitif Liste Eşleştirme Duyurusu…

Sosyal Güvenlik Kurumu Genel Sağlık Sigortası Genel Müdürlüğü Tıbbi Malzeme Daire Başkanlığınca Kardiyoloji, Üroloji, Hematoloji-Onkoloji, Göz, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji Travma Alan Grubu tıbbi malzeme listeleri bilimsel komisyonlarca onaylanarak yayınlanmıştır.
Bu gruplarda malzemesi bulunan firmaların, Ulusal Bilgi Bankasında onaylı ürünlerini duyuru tarihi olan 27.Aralık.2012 tarihinden itibaren 20 gün içerisinde eşleştirmeleri istenmektedir.
Eşleştirme işlemlerinin tamamlanarak CD ortamında iletilmesi ve yanlış eşleştirmeler konusunda dikkatli olunması istenmektedir.
Yayınlanan branş listelerinde bulunmayan ve firmalarca yeni sınıf açılması taleplerinin de 01.08.2012 tarihli Tıbbi Malzeme Başvuru Kılavuzu uyarınca yapılması gerektiği de istenmektedir.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org