Önemli...SUT Uygulama Tereddütleri...

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından;   22 Ekim 2014 tarihinde yayınlanan değişiklik tebliği ile 01.Ekim.2014 değişikliklerinin yol açtığı aksaklıklar giderilmeye çalışılmış ancak kısmi iyileştirmeler içeren tebliğe ilişkin de bazı açıklamalara ihtiyaç duyulduğu gözlenmiştir.
Gerek federasyonumuza gerekse derneklerimize iletilen sorulara ilişkin olarak, SGK yetkilileri ile yapılan görüşmelerde kendilerine de bir çok  müracaat olduğunu ve bu nedenle 22.Ekim değişikliklerine yönelik uygulamalar hakkında detaylı açıklamaya ihtiyaç olduğu,  bu yönde bir duyuru hazırlanmakta olduğu ve en kısa sürede kamuoyuna açıklanacağı ifade edilmiştir.
          Gelişmeler yakından takip edilmekte olup gecikmeksizin sizlere de aktarılacaktır.
 
 Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur

TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org