Önemli...TIBBİ CİHAZ YÖNETMELİĞİ yayınlanacak...

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Sektör toplantılarının ikincisi 23.Ocak.2014 Perşembe günü saat 14:00 te Kurum salonlarında yapılmıştır.
Kurum ve Sektör yetkilileri tarafından uzun zamandır karşılıklı görüş ve değerlendirmelerle oluşturulmaya çalışılan “Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği” taslağı son bir kez daha, Kurum yetkililerince Sektörün değerlendirmesine sunulmuş ve en kısa sürede görüşlerinizin iletilmesi  istenmektedir.
Bu nedenle; Yönetmelik taslağını dikkatle inceleyerek değerlendirmelerinizi en geç 04.Şubat Çarşamba akşamına kadar mutlaka iletmelisiniz.
            Tüm meslektaşlarımızın gereken ilgi ve hassasiyeti göstermesini bekleriz.
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF
 
 
 

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org