ÜTS toplantısı 30 Kasım'da İstanbul'da

Sektörümüzün Değerli Firmaları

TÜMDEF tarafından organize edilen, 30 Kasım 2018 tarihinde 10.00-16.00 saatleri arasında İstanbul Ticaret Odası 4. kat Meclis Salonu'nda Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu ve TÜBİTAK yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan "Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Bilgilendirme Toplantısı”na iştirakiniz için saygıyla sunulur. 

Eğitime; Tıbbi Cihaz ve Kozmetik Ürünler Kurum Başkan Yardımcısı Recep USLU, Tıbbi Cihaz Kayıt ve Koordinasyon Daire Başkanı Aydın KAPLAN, ÜTS Geliştirme Biriminden Biyomedikal Mühendisi Pınar KUBAŞIK ve Biyomedikal Mühendisi Gönül ERCAN, TÜBİTAK BİLGEM-YTE adına Yazılım Geliştirme Mühendisi- Araştırmacı Nurseda ÖZDEMİR katılım sağlayacaktır.

Program
·         ÜTS Tanıtım
·         Projenin Durumu
·         ÜTS Tekil Takip Süreçleri
·         Soru - Cevap

 Kayıt için iletişim bilgilerinizi (İsim, şirket bilgisi paylaşarak) ferhat.altun@ito.org.tr adresine iletmeniz rica olunur.

 İTO Adres;Reşadiye Caddesi 34112 Eminönü- İSTANBUL

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org