Üretici Firmalar Kataloğu Hazırlanacaktır...

Tıbbi Cihaz Üretici Firmalarının Dikkatine:
 
Tıbbi cihaz sektörünün gerek kamu kurumları gerekse yurt içi ve dışında tanıtılmasını sağlamak amacıyla Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu talebi üzerine SEİS Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası tarafından üretici firma kataloğu hazırlanma çalışması yürütülmektedir.
Ulusal ve uluslararası platformlarda üreticilerimizin tanıtımını yapacak ve Sağlık Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı gibi Kamu kurumlarının yurtdışı faaliyetlerinde kullanmalarını düşünülen bu katalogda tüm üreticilerimizin yer alması çalışmanın bütünlüğü ve kalitesi açısından önemlidir. Bu nedenle; ulaşılamayan ve çalışmaya dahil edilmeyen  üreticinin kalmaması için Derneğiniz üyesi olan tıbbi cihaz üreticisi firmalara bu duyurunun ulaştırılarak, kataloglarda yer almak isteyen firmaların aşağıda belirtilen bilgileri, A4 sayfasına sığacak şekilde CD olarak, 26.Kasım.2012 tarihinde SEİS’e ulaştırılacak biçimde federasyon genel merkezine göndermelerinin sağlanması gerekmektedir.
İstenen Bilgiler:
·         Firmanın adı, yetkilisinin adı soyadı, firma logosu, iletişim bilgileri, ürünleri, firma ve ürünlere ait sertifikalar, kalite belgeleri, ihracat yapıyorsanız bu ülkeler, referanslarınız, katalogda yer almasını istediğiniz tanıtıcı bilgileri Türkçe ve İngilizce olarak A4 sayfasına sığacak şekilde, Ayrıca baskıya uygun büyüklükteki tanıtıcı resimler
 
Kamuoyuna Saygı ile Duyurulur
TÜMDEF

Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org