Üyelerimize Duyurulur..

Sektörümüzün Değerli Üyeleri

Son dönemde Ülkemiz mali darboğaza girmiş ve bazı yaptırımların uygulanması yönünde ciddi baskı altındadır. Bu duruma istinaden dövizde gerçekleşen hızlı kur artışı her sektörü olduğu gibi bizleri de fazlasıyla etkilemiştir.

Bilindiği üzere sağlığın sürdürülebilirliği esastır ve bizler de bunun bilinci ile tıbbi cihaz üretmeye ve tedarik etmeye devam ediyoruz.  Değerli sektörümüz şunu bilmelidir ki, ihale şartnamelerinde yaşanan sıkıntılar ve döviz kurunun etkileri ile ilgili Federasyonumuz diğer sektör STK’ları ile birlikte gerekli tüm adımları atmaktadır.

Bizlerin Devletimizin bu sıkıntıyı da ivedilikle aşacağına inancımızın sonsuz olduğunu bilmenizi ve bu geçici süreçte yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

TÜMDEF Yönetim Kurulu


Başkanın Mesajı

Kemal YAZ

TÜMDEF BAŞKANI

TÜMDEF’in değerli üyeleri, saygı değer meslektaşlarımız, Size birliğin gücü, sektörün sesi olan TÜMDEF web sayfasından hitap etmek birliğimiz, beraberliğimiz bakımından gurur verici bir durum.

Sizleri yanımızda hissetmek, çalışmalarımıza, sektör adına geliştirdiğimiz projelere destek vereminiz bizlerin başarılı olmasında büyük etken olacaktır.

TÜMDEF SOSYAL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

İLETİŞİM

Adres:

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad.
130/80 Balgat / ANKARA

Telefon:

+90 (312) 468 69 84
+90 (312) 468 69 94
+90 (312) 468 69 94

E-Posta:

tumdef@tumdef.org