Tümdef
Haberler

Tıbbi Cihaz Sektörü olarak Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Anıtkabir’de Ziyaret Ettik. Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

TÜMDEF ve SEİS üyeleri Anıtkabir’i ziyaret etti
TÜMDEF ve SEİS organizasyonuyla Tıbbi Cihaz Sektörü STK’ları, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’de ziyaret ederek mozoleye çelenk koydu.

Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF) Başkanı Kemal Yaz ve Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) Başkanı Metin Demir başta olmak üzere, MASSİAD, EGEDER, SADER, ÇÜMED, FÜDER, İMDER, ORDER, DOMED, GASİD, AKMEDDER  ile Güneydoğu Medikalciler Derneği Başkan ve üyeleri ziyarette hazır bulundu. Anıtkabir Özel Defteri’ni imzalayan TÜMDEF Başkanı Kemal Yaz, “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 85’inci yıl dönümünde rahmetle yâd ediyorum” dedi.

TÜMDEF Akademi

Tıbbi Cihaz sektör temsilcilerimizin her alanda bilgilendirilmesi ve güncel bilgilere erişimini kolaylaştırmak amacıyla TÜMDEF Akademi, kapılarını açtı!

DETAYLI BİLGİ